War-Mech

Pomoc drogowa 24H

Tel:531-385-327
Tel:605-239-304

Silniki i elementy układu napędowego

Zajmujemy się obsługą silników oraz elementów napędowych.

Układy hamulcowe i zawieszenia

Sprawdzamy, naprawiamy oraz wymieniamy elementy zawieszenia pojazdu oraz układów hamulcowych.

Wymiana płynów

Oferujemy wymianę olejów silnikowych, płynów eksploatacyjnych, olejów w skrzyniach biegów i mostach napędowych.

Usługi

Oferujemy usługi w zakresie mechaniki, elekryki, diagnostyki oraz konserwacji samochodowej.

Zajmujemy się szeroko pojętą wymianą części, olejów i układów. Sprawdzamy, regulujemy i usprawniamy układy hamulcowe, zawieszenia, skrzynie biegów, silnikowe i paliwowe.


Wulkanizacja

Prowadzimy wymianę opon, wyważamy koła stalowe i aluminiowe w atrakcyjnych cenach. Naprawiamy przedziurawione dętki i opony, wymieniamy zawory w kołach od samochodów osobowych i dostawczych, motorach, quadach i kołach od sprzętu rolniczego.

Silniki i elementy układu napędowego

Zajmujemy się naprawą silników, generalnymi remontami oraz innymi naprawami takimi jak: wymiany uszczelek pod głowicą, uszczelnienia i wymiany uszczelniaczy, wymiany wałków rozrządu i rozrządów, świec zapłonowych, świec żarowych, wtryskiwaczy, pasków osprzętowych.
Układy napędowe: wymiany skrzyń biegów, sprzęgieł oraz kół dwumasowych, przegubów napędowych, mostów, półosi oraz łożysk w kołach.

Elementy układu zawieszenia

W trosce o swoje bezpieczeństwo przy każdej wizycie w naszym warsztacie sprawdzamy stan zawieszenia Twojego samochodu,układu hamulcowego oraz informujemy Cię o ewentualnych usterkach. Każdą potencjalną usterkę skonsultujemy z Tobą. Zajmujemy się: wymianą amortyzatorów, górnych mocnowań , końcówek oraz drążków kierowniczych, sworzni wahaczy, tulei wahaczy oraz łączników stabilizatora. Demontujemy i montujemy przekładnie kierownicze po regeneracji.

Wymiana olejów i płynów eksploatacyjnych

Prowadzimy kompleksową wymianę olei w silnichach, skrzyniach biegów oraz mostach napędowych i filtrów oleju, paliwa, powietrza i kabinowych (przeciwpyłkowych).

Elektryka i diagnostyka komputerowa

Prowadzimy diagnostykę komputerową oraz naprawy układu eletrycznego. Naprawiamy i regenerujemy rozruszniki i alternatory.

Układy wydechowe - tłumiki

Zajmujemy się wymianą i naprawą układów wydechowych. Prowadzimy montaż nowych tłumików oraz spawanie wydechów, wspawujemy nowe elementy rur tłumikowych, złącz elastycznych, strumienic i katalizatorów.

Konserwacja podwozi pojazdów

Oferujemy przedłużenie żywotności Twojego auta polegającą na koserwacji i zabezpieczeniu antykorozyjnemu pozdwozia.

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi zadzwoń i zapytaj.

Najpopularniejsze:

  • Diagnostyka komputerowa
  • Regulacja jazdy
  • Wymiana oleju
  • Wymiana opon i wyważanie kół
  • Remont silnika
  • Wymiana zawieszenia

Części zamienne

Jesteśmy w stanie sprowadzić części zamienne nawet do mniej popularnych modeli samochodów.

Zwyczajowy termin oczekiwania na części zamienne trwa do trzech dni roboczych, jeśli termin zostanie przekroczony musiał nastąpić kataklizm.